facebook auto do ślubu

Oferta wynajmu samochodu na ślub

 

W niepowtarzalnym i wyjątkowym dniu zapraszamy do wynajęcia udekorowanego, luksusowego Mercedesa CLA po liftingu, w pakiecie AMG. Samochód jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących wyróżnić się z tłumu, zachowując klasę i prestiż. Mercedes to świetny samochód do ślubu, który posiada efektowny otwierany szklany dach, 18-calowe alufelgi AMG, klimatyzację dwustrefową, tapicerkę alcantara z czerwonymi przeszyciami i wiele innych…  Limuzyna gwarantuje dodatkowy zastrzyk pozytywnych wrażeń jednocześnie oferując komfort podróżowania, elegancję i nowoczesny styl. W limuzynie czekać będzie profesjonalny, elegancko ubrany szofer który bezpiecznie i punktualnie przewiezie Państwa w miejsce uroczystości.

Obsługujemy teren całego śląska oraz małopolski (do 100km transport wliczony w cenę usługi)

Mercedes znakomicie prezentuje się na zdjęciach podkreślając ważność wyjątkowych chwil, jednak jeszcze więcej emocji wzbudza sama podróż młodej pary, na którą serdecznie zapraszamy.

Podróżuj gwiazdą do ślubu !

Oferujemy również transport gości weselnych w trakcie trwania uroczystości 7osobowym Vanem Seatem Alhambra z wbudowanymi fotelikami integracyjnymi, dzięki którym możliwy jest również bezpieczny przewóz dzieci.
Samochód klimatyzowany, posiada pełnowymiarowe siedziska w trzecim rzędzie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]