facebook auto do ślubu

Auto do ślubu Gliwice

  • Ślubny samochód już dotarł pod pałac
  • Młoda Para i Mercedes w Gliwicach
  • Gotowi na Mszę Świętą w Gliwicach
  • Mini sesja w Gliwicach

Wybór samochodu, którym pojedziemy do ślubu, nie powinien być przypadkowy. Auto ma duży wpływ na prezentację pary młodej i to, jak odbierają ją goście.

Elegancki Mercedes z pewnością doda młodym szyku elegancji. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić w Gliwicach!

Jak auto do ślubu, to tylko Mercedes!

Wynajmując auto do ślubu na terenie Gliwic i okolic, każda para młoda otrzymuje profesjonalną obsługę, obejmującą odbiór panny młodej i pana młodego z ich rodzinnych domów, przejazd do kościoła oraz w miejsce, w którym odbędzie się wesele. Mercedes świetnie sprawdzi się również jako element niebanalnej sesji ślubnej, stanowiąc oryginalne tło to pamiątkowych zdjęć.

 

Na życzenie państwa młodych limuzyna może być dodatkowo udekorowana, zgodnie z ich wskazówkami i dopasowana do stylu całej uroczystości. Przy każdym wynajmie para młoda ma także możliwość wyboru okolicznościowych tablic rejestracyjnych, dzięki którym samochód będzie się prezentował jeszcze bardziej wyjątkowo. W takiej oprawie Mercedes będzie stanowił idealne dopełnienie tego szczególnego dnia.

Działamy na obszarze Gliwic, śląska i małopolski.

Zadowolone pary to najlepsza wizytówka

Nie czekaj zarezerwuj Mercedesa do ślubu już teraz!

Zadzwoń: 530-803-542
Napisz e-mail: kontakt@gwiazdadoslubu.pl
Lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Proszę o kontakt telefoniczny (opcjonalnie)

Powiązane strony:

[Głosów:0    Średnia:0/5]