facebook auto do ślubu

Auto do ślubu Wisła

 

  • Samochód do ślubu przed hotelem
  • Szczęśliwi Nowożeńcy w samochodzie do ślubu
  • Młoda Para wychodzi z limuzyny
  • Młoda Para i auto na wesele

Dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami i już wiesz, że będzie to najważniejszy dzień w Twoim życiu, dlatego też chcesz, aby każdy szczegół był dograny na sto procent.
Jednym z tych szczegółów ale jakże ważnych jest samochód do ślubu !

 

Jak auto do ślubu, to tylko Mercedes!

Wybraliście już salę w Wiśle lub okolicy ? Uzgodniliście Kościół, zespół oraz zaproszono gości ? Kolejnym ważnym elementem jest wybór odpowiedniego samochodu i jest to wybór nie mniej ważny, niż pozycje wymienione wcześniej. Odpowiedni samochód stanie się idealnym dopełnieniem w tak ważnym dniu – w końcu pełni on ważną rolę na ślubie – przyjazd Pana Młodego, przejazd Młodej Pary, to wszystko zostanie uwiecznione na filmie i zdjęciach, więc warto zadbać o właściwą oprawę.

Piękny samochód, który zawiezie Państwa Młodych na najważniejszą mszę w ich życiu, jest niczym wisienka na torcie lub kropka nad i. Dopełnia on idealnie całość. Warto więc postawić na sprawdzone firmy i rekomendowanych kierowców, dzięki czemu mamy stuprocentową pewność, że to będzie trafny wybór. W naszej ofercie znajdą Państwo samochód marzeń, dzięki któremu droga do ołtarza, okaże się jeszcze przyjemniejsza.

Działamy na obszarze Wisły, śląska i małopolski.

Zadowolone pary to najlepsza wizytówka

Nie czekaj zarezerwuj Mercedesa do ślubu już teraz!

Zadzwoń: 530-803-542
Napisz e-mail: kontakt@gwiazdadoslubu.pl
Lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Proszę o kontakt telefoniczny (opcjonalnie)

[Głosów:0    Średnia:0/5]